Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı; Cildi gençleştirmenin, sıkılaştırmanın ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmanın birçok yolu vardır. Gençlik aşıları da bu yöntemlerden biridir.

Gençlik aşıları cilt yıpranmalarına karşı koruyucu bir yöntemdir. Gençlik aşıları cildin nem regülasyonunu düzenleyen bir takım bileşenler içerir. Gençlik Aşısı ismine rağmen sadece orta yaş ve üzeri kişilere hitap etmez; 20 yaş üzeri tüm kişiler ve çok çeşitli cilt tipleri için uygun bir tedavidir.

Gençlik Aşısı , Cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlayan ve kırışıklık oluşumunu engelleyen ana malzeme hyaluronik asittir. Hayvansal içerik içermeyen Youth Vaccine, birçok cilt bakım ürününde bulunan hyaluronik asitten yapılmıştır. Zamanla azalan hyaluronik asidi dengeleyerek genç, estetik bir görünüm kazandırır.

Gençlik Aşısı Kaç Seans

Bir genci aşılamak için gereken aşı sayısı insan vücuduna göre değişir. Bununla birlikte, etkili olması için genellikle 2 ila 5 seans gerekirebilir. Seanslar her iki haftada bir yapılır. Bu nedenle etkilerin ortaya çıkması için yaklaşık iki ay beklemek gerekir.

Gençlik iksirleri olarak da bilinen gençlik aşıları vücudun farklı bölgelerine uygulanabilir. Göz altları, boyun, yüz, alın, dekolte bölgesi ve ellerde etkileri görülebilir.

Gençlik Aşısı Kalıcılık

İçerdiği hyaluronik asit, cilde enjekte edildikten sonraki 12 ay içinde çözülür, ancak cilt altında üretilen etkiler kalıcıdır.

Yüz gençleştirme tek bir yöntem kullanılarak gerçekleştirilebileceği gibi, hasta grubuna bağlı olarak yöntemlerin bir kombinasyonu da gerekebilir. Bu nedenle yüz gençleştirme öncesinde detaylı bir muayene şarttır.

Theosial Serisi ve Salmon DNA gibi yaşlanma karşıtı ve sıkılaştırıcı mezoterapi ürünleri de kombine olarak kullanılabilir. Bu konu konsültasyon sırasında uzman tarafından ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

Kısaca değinmek gerekirse boyun ve dekolte gençleştirme, yüz gençleştirme ve kırışıklık tedavisine uygulanan bir yöntemdir ve etkinliği bölgeye göre değişir.

Gençlik Aşısı Ne İşe Yarar

Gençlik Serumu olarak da bilinen bu bakım ürünü, içeriğindeki etkili bileşenler sayesinde size daha genç ve pürüzsüz bir cilt kazandırır. Profesyoneller tarafından kullanılan Youth Serum'un birçok avantajı vardır. Bu uygulama ile daha genç bir cilde kolayca sahip olabilirsiniz.

Gençlik aşıları geçmişte ve günümüze kadar diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde uygulanmaktadır. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise ücretsiz olarak uygulanıyor olmasıdır. Bu çerçevede net ve düşük bir ödeme karşılığında Gençlik Serumu almak mümkündür.

 

Zamanla ciltte kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir. Bu durumda cildi gençleştiren mezoterapi olarak da bilinen Gençlik Serumu'ndan faydalanabilirler.

Gençlik Aşısı Uygulamasının en büyük faydalarından biri de etkilerinin sadece birkaç seans sonrasında gözle görülür olmasıdır. Gençlik aşıları başta yüz olmak üzere vücudun birçok bölgesinden uygulanabilir.

Gençlik Aşısı Uygulaması Sonrası

Genç ve canlı bir görünümü korumak için uygulanan gençlik aşıları, cilt özelliklerini geri kazandırmayı ve minimum müdahale ile maksimum etkinlik elde etmeyi amaçlar ve bilinen kalıcı bir yan etkisi yoktur. Ancak hastanın tıbbi geçmişi de yan etkiler konusunda önemli bir faktördür. Bu nedenle uygulama öncesinde bu durum ilgili hekime bildirilmelidir. Koruyucu ve tedavi edici gençlik aşıları hamile kadınlara uygulanmamalıdır. Herhangi bir alerjinin ayrıntıları aşıdan önce verilmelidir. Aşıdan sonra sauna veya banyo yapılması önerilmez.

Gençlik aşısının uygulanmasından sonra ciltte çok hafif kızarıklık ve şişlik oluşabilir, ancak etki birkaç saat sonra yavaş yavaş azalır. Aspirin kullanımı önerilmez.

Gençlik Aşısı Fiyatları

Gençlik aşılarının fiyatı hakkında bilgi almak için iletişime geçtiğiniz hastane ve klinikler size farklı fiyatlar söyleyebilir. Özellikle sağlık açısından kişiyi muayene etmeden net bir fiyat belirtmek mümkün değildir.Gençlik Aşısı
Urartu Göz Merkezi