Geleneksel URARTU GÖZ GÜNLERİNİN 5.si Gerçekleşti

Geleneksel URARTU GÖZ GÜNLERİNİN 5.si Gerçekleşti

17 Yıldır Doğunun yükselen yıldızı Özel Urartu Göz Merkezinin her yıl geleneksel hale gelmiş URARTU GÖZ GÜNLERİNİN 5. si (beşinci) 27.11.2021 tarihinde Van Doubletree By Hilton Hotelinde Göz Hekimlerinin yoğun bir katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Op. Dr Baran Bari İLHAN ve Op. Dr. Atilla YAZICIOĞLU ‘nun kurucusu olduğu Özel Urartu Göz Merkezi Bölge halkına Göz ve Fizik tedavi alanında değer kattığı kadar aynı zamanda son beş yıldır Bölge ve çevre Bölgelerde hizmet veren hekimlere Gelişmekte olan Tedaviler ve yenilikler hakkındada değer katmaktadır.

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yüksek bir hekim katılımıyla gerçekleşen konferansta Cerrahi tedavisindeki yeniliklerin yanı sıra bu bölgelerdeki hizmet veren hekimler arasında söyleşiler gerçekleşmiştir.

Prof. Dr. Alper AĞCA ve Op. Dr. Mehmet SÖYLER ‘in eğitim ve söyleşileriyle gerçekleşen konferansta Excimer Lazer ve Keratakonusta güncel yaklaşımlar, Zor olgularda Katarakt Cerrahisi hakkında değerli bilgiler, katılımı gerçekleştiren hekimlerle paylaşılmıştır.

Özel Urartu Göz Merkezinin Türkiye’de nadir gerçekleştirilen İnovasyon öncelikli bu konferansları her yıl başarılı bir şekilde daha geniş bir kitleyi hedeflendirerek devam edecektir. Urartu Göz Günlerinin oluşması , devamını sağlayan Op. Dr Baran Bari İLHAN ve Op. Dr. Atilla YAZICIOĞLU’na konferansı gerçekleştiren kıymetli hocalarımıza ve katılımı gerçekleştiren , anlam katan tüm hekimlerimize en derin saygılarımızı sunarız.

Urartu Göz Merkezi